Şirket Profili

BAICHEN

ÜRETİM ATÖLYESİ

Ningbo Baichen Medical Devices Co., Ltd. 1998 yılında kurulmuş olup Güney Çin'in önde gelen tıbbi cihaz üreticilerinden biridir.Şirket, tıbbi cihazların araştırma ve geliştirmesini, üretimini ve satışını entegre etmektedir.İhtiyacı olan her kişi, aile ve kuruluş için yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya kararlıyız.

Şu anda şirketin yaklaşık %20'si ofis alanımızda bulunan ve müşterilere ürün danışmanlığı, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler sunan 300'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

ÜRETİM SERTİFİKASI

Sıkı kalite kontrolü nedeniyle çeşitli ürün sertifikalarını da başarıyla aldık.ISO, FDA, CE vb. gibi.

ŞİRKET VİZYONU

Tüm dünyada daha fazla müşteriye çeşitli tıbbi cihazlar sağlayın.Mükemmel kalitemiz, saygılı hizmetimiz ve sürekli yeniliğimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.Çin'de tıbbi cihazların üretiminde referans işletmelerden biri olmaya çalışıyoruz.

BİZİM TAKIM

Kazan-kazan işbirliği ve ortak büyüme için müşterilere yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak;Çalışanları kişisel gelişimlerini sağlayacak şekilde öğrenmek ve eğitmek ve yaşamın değerini anlayacak bir platform oluşturmak;Yeşil ve çevre korumayla dolu güzel bir yuva inşa etmek için topluma minnettar olmak ve geri bildirimleri paylaşmak.