SSS

SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fiyatlarınız nedir?

Web sitesindeki fiyat sadece referans amaçlıdır.Fiyatlarımız arz ve diğer piyasa faktörlerine bağlı olarak değişebilir.Firmanız daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçtikten sonra size güncellenmiş bir fiyat listesi göndereceğiz.

Minimum sipariş miktarınız var mı?

Temel ürünlerimiz'Minimum sipariş miktarına sahip değiliz.Bazı özel özelleştirilmiş ürünlerin sipariş miktarı vardır.

İlgili belgeleri sağlayabilir misiniz?

Elbette çoğu ürün ihtiyaç halinde ilgili belgeleri sağlayabilir.

Ortalama teslim süresi nedir?

Ortalama günlük üretim kapasitemiz 500 takım akülü tekerlekli sandalyedir. / scooter.Ancak mevcut sipariş sayısına göre 40HQ'nun (250 set) teslim süresi yaklaşık 15-20 iş günüdür.

Ne tür ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Banka havalesi, Western Union, RMB

Ürün garantisi nedir?

Tüm elektrikli tekerlekli sandalyelerimiz/scooterlarımız 12 ay garantilidir.Herhangi bir kalite sorunu varsa, ücretsiz yedek parça göndereceğiz.

Ürünlerin güvenli ve emniyetli teslimatını garanti ediyor musunuz?

Malların bizim tarafımızdan gönderilmesi durumunda, malların güvenli bir şekilde ulaşmasını garanti ederiz.Tüm ürünlerde yüksek kaliteli ihracat ambalajı kullanılmaktadır.Normal taşımada mallar hasar görmeyecektir.

Nakliye ücretleri ne durumda?

Navlun sık sık değiştiği için belirli bir fiyat veremiyoruz. Ürünler gönderilmeden önce sizi kontrol edeceğiz.Nakliye maliyeti, malları almayı seçtiğiniz yola bağlıdır.Ekspres normalde en hızlı ama aynı zamanda en pahalı yoldur.Büyük miktarlar için deniz taşımacılığı en iyi çözümdür.Tam navlun oranlarını ancak miktar, ağırlık ve yol ayrıntılarını biliyorsak size verebiliriz.Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.