Satılık taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalyenin özellikleri

Satılık taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalye ararken göz önünde bulundurulması gereken çeşitli özellikler

Taşınabilirlik

A satılık taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalyehafif ve taşıması kolay olmalıdır.Depolama ve taşıma için kolayca sökülebilen veya katlanabilen bir sandalye arayın.

Pil ömrü

Sandalyenin pil ömrü önemli bir husustur.Pil ömrü uzun olan ve şarj edilmesi kolay bir sandalye arayın.

Ağırlık kapasitesi

Özellikle siz veya sevdiğiniz kişi daha ağır taraftaysanız, sandalyenin ağırlık kapasitesini göz önünde bulundurun.

Konfor

Tekerlekli sandalye seçerken konfor önemli bir husustur.Rahat bir oturma yeri, sırtlığı ve kolçakları olan bir sandalye arayın.

Manevra kabiliyeti

A taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalyeSatılık manevrası kolay olmalıdır.İyi dönüş yarıçapına ve hızlı tepki veren kontrollere sahip bir sandalye arayın.

Emniyet

Devrilme önleyici tekerlekler, emniyet kemerleri ve sağlam çerçeveler gibi güvenlik özellikleri, satılık taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalye için önemlidir.

Fiyat

Son olarak sandalyenin fiyatını düşünün.Bütçenize uygun ama aynı zamanda ihtiyaçlarınızı da karşılayan bir sandalye arayın.

Katlanır elektrikli tekerlekli sandalyeen sorunsuz mobilite cihazları türüdür.Birçok kişi katlanabilir bir mobilite cihazı seçerken hangi konulara dikkat edilmesi gerektiğini anlamıyor.

tekerlekli sandalye3

Katlanır mobilite cihazı özellikleri

Satılık katlanabilir ve hafif taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalye, yalnızca ülke çapındaki en yeni gereksinimleri karşılar ve aynı zamanda geniş bir yelpazede kullanılabilir: yaşlılar, zayıflar, hastalar, engelliler, hamile kadınlar ve ayrıca Kısıtlı esneklikle bunu kullanabilir ve kurulumlar tamdır.Ayak desteğinin yüksekliğini, mobilite cihazındaki kişinin yüksekliğine göre değiştirin.

1. Dijital sıçrayan çelik boru hattı yapısı, asla korozyona uğramaz;Bu ürünün görünümü, vücut için güvenli olan ve aynı zamanda standart boya görünümünün neden olduğu yaralanmaları ortadan kaldıran dijital klinik sıçramadır.

Bu ürün, en yüksek kalite ve aynı zamanda en yüksek kalite açısından ortalama mobilite cihazları için dikkat çekici olan birinci sınıf genişletilmiş çelik boru hattından yapılmıştır.İnsancıllaştırılmış düzen, kullanımı daha rahat hale getirir.

4, 4 fren cihazı, itici/yolcu frenleri ayarlayabilir, misafirlerin güvenliğini etkili bir şekilde sağlamak için soğuk preslenmiş çelik plaka korumalarıyla donatılmıştır, büyütülmüş çelik şaft çeliği ön tekerleklere, emniyet kemerine, kaval bantlarına, Hareketlilik cihazı kullanımı cinsiyetinin emniyetini ve güvenliğini artırın.

Satılık portatif elektrikli tekerlekli sandalyenin tipik boyutu 67 cm'dir ve bu, sürüş sırasında çok daha güvenlidir.Katlandıktan sonra boyutu sadece 24 cm'dir.

Katlanır taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalyesatılık mobilite cihazlarının en pratik türüdür.Birçok kişi, taşınabilir bir elektrikli tekerlekli sandalye seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlamıyor.

Katlanabilir ve aynı zamanda hafif taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalye, yalnızca ülke çapındaki en yeni kriterleri yerine getirir ve geniş bir yelpazede kullanılabilir: yaşlılar, zayıflar, hastalar, engelliler, hamile kadınlar ve ayrıca hamile olanlar minimum hareket onu kullanabilir ve kurulumlar eksiksizdir.Ayak desteğinin yüksekliğini, mobilite cihazındaki kişinin yüksekliğine göre değiştirin.


Gönderim zamanı: Haziran-13-2023