Geri dönmek

212

Sattığımız tüm ürünler 14 günlük iade politikası kapsamındadır.Ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade etmek isterseniz şu adrese e-posta gönderin:roddy@baichen.ltdİade nedenini açıklamanız ve gerektiğinde yeterli kanıt (fotoğraf veya video gibi) sunmanız gerekir.

E-postayı gönderdikten sonra ürünü yeni durumuyla bize iade edin.Ve mümkünse orijinal ambalajında.Ürünü seyahat sırasında hasardan korumak için, fabrikada katlandığı gibi dikkatlice katlayın ve orijinal veya benzeri bir plastik torba ve kartonun içine koyun.

Öğeyi/öğeleri yeni durumda aldığımızda, memnuniyetle aşağıdaki şekilde geri ödeme yapacağız:

Öğeyi uymadığı için iade ediyorsanız ve öğeyi yeni durumda alırsak, nakliye masrafları hariç, iade edilen ürünün satın alma fiyatının tamamını memnuniyetle iade ederiz.(Paketinizi teslim etmesi için kargo şirketine ödeme yaptığımız ve bu parayı geri alamadığımız için kargo ücretlerini iade edemiyoruz).

Ürünü kargo şirketinin geç teslim etmesinden dolayı iade ediyorsanız, ürünü kullanamazsınız ve ürünler hala orijinal ambalajındaysa, iade edilen ürünlerin nakliye masrafları hariç tüm satın alma bedelini iade edeceğiz.Nakliye şirketi nakliye ücreti için geri ödeme yaparsa (örneğin geç teslimatın kendi hatası olması durumunda), geri ödemeyi size memnuniyetle ileteceğiz.

Kötü ambalajlama nedeniyle hasar görmüş olarak tarafımıza ulaşan ürünlerden, geri ödeme yapılmadan önce nakliye ücretlerine ek olarak %30 stok ücreti tahsil edilecektir.

Teslim tarihinden itibaren 14 gün sonra posta damgası basılan, iyi, kullanılmamış, iade edilen ürünler için geri ödeme yapılmayacaktır.

Müşterilerden nakliye masrafları için en fazla bir kez ücret alınacaktır (buna iadeler de dahildir);Ürünün iadesi için tüketicilerden stok yenileme ücreti alınmaz.