Dava

Ningbo Baichen Medical Equipment Co., Ltd. üretiminde uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir.elektrikli tekerlekli sandalyeler ve scooterlaryaşlılar için.

Uzun zamandır,Ningbo Baichenkendini elektrikli tekerlekli sandalyeler ve yaşlılar için scooter ürünleri araştırma ve geliştirmeye adamıştır ve yerli sanayide lider konumunu alarak engelliler ve yaşlılar için yüksek kaliteli mobilite ürünleri üreticilerinden biri haline gelmiştir.Ürünler, elektrikli tekerlekli sandalyeler, yaşlı scooterlar vb. serisini kapsamaktadır. Benzersiz tasarımı, mükemmel kalitesi ve iyi satış sonrası hizmetiyle, iç ve dış pazarlarda iyi satılıyor ve müşteriler tarafından iyi karşılanıyor.

Şirket, eksiksiz bir teknoloji geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmet sistemine sahiptir ve yüksek kaliteyi sağlamak için gerekli ileri teknolojiye ve üretim ve test ekipmanlarına sahiptir.ISO9001, GS, CE ve diğer uluslararası kalite sistem standartlarına kesinlikle uymak, gelişmeye devam etmek ve sürekli aşmak.

NingboBaichen her zaman güvenli, kullanışlı ve konforlu ulaşım araçlarını savunarak kullanıcıların ve ailelerinin özgür ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarmasını sağlar.

fdsds
dsafvd

Elektrikli tekerlekli sandalye geleneksel temellere dayanmaktadır.manuel tekerlekli sandalye, yüksek performanslı güç tahrik cihazı, akıllı kontrol cihazı, sürükleme havuzu ve diğer bileşenlerle birleştirilmiş, dönüştürülmüş ve yükseltilmiş.Tekerlekli sandalyeyi ileri, geri, direksiyon, ayakta durma, uzanma ve diğer işlevleri tamamlamak için yönlendirebilen, yapay manipülasyonlu akıllı kontrolöre sahip yeni nesil akıllı tekerlekli sandalyedir.Modern hassas makinelerin, akıllı sayısal kontrolün, mühendislik mekaniğinin ve diğer alanların yüksek teknolojili bir birleşimidir.Teknoloji Ürünleri.

Elektrikli tekerlekli sandalye esas olarak aşağıdaki parçalardan oluşur: ana çerçeve, kontrolör, motor, akü ve koltuk arkalığı gibi diğer aksesuarlar

1. Ana çerçeve

Ana çerçeve, elektrikli tekerlekli sandalyenin yapısal tasarımını, dış genişliğini, koltuk genişliğini, dış yüksekliğini, sırtlık yüksekliğini ve işlevini belirler.

Malzeme çelik boruya, alüminyum alaşımına, havacılık titanyum alaşımına ayrılabilir ve bazı üst düzey modeller karbon fiber malzemeyi kullanmaya başlar.Piyasadaki yaygın malzemelerin çoğu çelik borular ve alüminyum alaşımlarıdır.

Çelik boru malzemesinin maliyeti nispeten düşüktür ve yük taşıma kapasitesi kötü değildir.Dezavantajı ise hacimli olması, su ve nemli ortamlarda kolay paslanması ve korozyona uğraması ve kullanım ömrünün kısa olmasıdır.

Enana akım elektrikli tekerlekli sandalyelerÇelik borulardan daha hafif olan ve korozyon direnci daha güçlü olan alüminyum alaşımları kullanın.

Havacılık titanyum alaşımının malzeme mukavemeti, hafifliği ve korozyon direnci ilk ikisinden daha iyidir.Ancak malzemelerin maliyeti nedeniyle şu anda çoğunlukla üst düzey vetaşınabilir elektrikli tekerlekli sandalyelerve fiyatı da daha pahalıdır.

Ana çerçevenin malzemesine ek olarak, araç gövdesinin diğer bileşenlerinin ayrıntıları ve kaynak işlemi de dikkate alınmalıdır, örneğin: tüm aksesuarların malzemesi, malzemelerin kalınlığı, detayların kaba olup olmadığı, kaynak noktaları simetriktir ve kaynak noktaları ne kadar yoğun düzenlenirse o kadar iyidir.Balık puluna benzer diziliş kuralları en iyisidir, endüstride balık pulu kaynağı olarak da adlandırılır ve bu işlem en güçlüsüdür.Kaynak kısmı düzgün değilse veya kaynak sızıntısı varsa, zaman geçtikçe bu durum yavaş yavaş bir güvenlik tehlikesi ortaya çıkacaktır.

Kaynak işlemi, bir ürünün büyük bir fabrika tarafından üretilip üretilmediğini, ciddi ve sorumluluk sahibi olup olmadığını, kaliteli ve niceliksel ürün üretip üretmediğini gözlemlemek için önemli bir bağlantıdır.

2. Denetleyici

Kontrolör, tıpkı bir arabanın direksiyonu gibi, elektrikli tekerlekli sandalyenin temel parçasıdır; kalitesi, kontrol edilebilirliği ve hizmeti doğrudan belirler.elektrikli tekerlekli sandalyenin ömrü.Denetleyici genel olarak ikiye ayrılır: üst denetleyici ve alt denetleyici.

İthal marka kontrolörlerin çoğu üst ve alt kontrolörlerden oluşmakta olup, yerli markaların birçoğunda ise sadece üst kontrolör bulunmaktadır.En yaygın kullanılan ithal kontrolör markaları Dinamik Kontroller ve PG Sürücü Teknolojisidir.İthal ürünlerin kalitesi yerli ürünlere göre daha iyi olup maliyeti ve fiyatı da daha yüksektir.Genellikle orta ve üst düzey elektrikli tekerlekli sandalyelerle donatılmıştır.

Kontrolörün kalitesini basitçe kontrol etmek için aşağıdaki iki işlemi deneyebilirsiniz:

1) Güç anahtarını açın, denetleyiciye basın veolup olmadığını hissetmekbaşlangıç ​​pürüzsüz;kumandayı bırakın ve ani durmanın hemen ardından kabinin durup durmadığını hissedin.

2) Dönen arabayı yerinde kontrol edin ve direksiyonun pürüzsüz ve esnek olup olmadığını hissedin.

3. Motorlu

Bu, sürücünün temel bileşenidir.Yoluna göregüç iletimi,esas olarak fırça motoruna (sonsuz dişli motor olarak da bilinir) ve fırçasız motora (aynı zamanda göbek motoru olarak da adlandırılır) bölünmüştür ve ayrıca bir paletli motor da vardır (ilk yıllarda traktöre benzer, kayışla tahrik edilir)

Fırçalı motorun (türbin sonsuz motoru) avantajları, torkun büyük, torkun büyük ve itici kuvvetin güçlü olmasıdır.Bazı küçük yokuşlardan yukarı çıkmak kolaydır ve başlama ve durma nispeten stabildir.Dezavantajı ise pilin dönüşüm oranının düşük olması, yani nispeten pahalı olmasıdır.tekerlekli sandalye kullananbu motor genellikle büyük kapasiteli bir batarya ile donatılmıştır.Bu motoru kullanan tüm aracın ağırlığı yaklaşık 50-200 catties civarındadır.

Fırçasız motorun (tekerlek göbeği motoru) avantajları güç tasarrufu ve yüksek elektrik dönüşüm oranıdır.Bu motorla donatılmış akünün çok büyük olmasına gerek yoktur, bu da aracın ağırlığını azaltabilir.Bu motoru kullanan araçların çoğu yaklaşık 50 pound ağırlığındadır.

Paletli motorun güç aktarımı çok uzun, nispeten pahalı, gücü zayıf ve maliyeti düşük.Şu anda sadece birkaç üretici bu motoru kullanıyor.

4. Pil

Kurşun-asit akülerin olduğu iyi bilinmektedir velityum piller.İster kurşun asitli akü ister lityum akü olsun, bakım ve onarımına dikkat etmek gerekir.Elektrikli tekerlekli sandalye uzun süre kullanılmadığında düzenli olarak şarj edilmesi ve bakımının yapılması gerekir.Genellikle pilin en az 14 günde bir şarj edilmesi önerilir, çünkü kullanılmasa bile pil yavaş yavaş güç tüketir.

İki pili karşılaştırırken çoğu kişi kurşun-asit pillerin lityum pillerden daha düşük olduğu konusunda hemfikirdir.Lityum pillerin nesi bu kadar iyi?Birincisi daha hafif, ikincisi ise daha uzun ömürlüdür.Standart konfigürasyonun çoğuhafif elektrikli tekerlekli sandalyelerlityum pillerdir ve fiyatı da daha yüksektir.

voltajıelektrikli tekerlekli sandalyegenellikle 24v'dur ve pilin kapasite birimi AH'dir.Aynı kapasitede lityum pil, kurşun asitli pilden daha iyidir.Ancak çoğuyerli lityum piller10AH civarındadır ve bazı 6AH piller havacılık biniş standardını karşılarken, kurşun-asit pillerin çoğu 20AH'den başlar ve 35AH, 55AH, 100AH ​​vb. vardır, dolayısıyla pil ömrü açısından kurşun-asit piller Lityumdan daha güçlüdür piller.

20AH kurşun-asit akü yaklaşık 20 kilometre, 35AH kurşun-asit akü yaklaşık 30 kilometre ve 50AH kurşun-asit akü yaklaşık 40 kilometre dayanıyor.

Lityum piller şu anda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.taşınabilir elektrikli tekerlekli sandalyeler,ve pil ömrü açısından kurşun-asit akülerden nispeten daha düşüktür.Daha sonraki aşamalarda akü değiştirmenin maliyeti de kurşun-asit akülerden daha yüksektir.

5. Fren sistemi elektromanyetik frenleme ve direnç frenlemesine ayrılmıştır.

Frenlerin kalitesini yargılamak için, kontrol cihazının serbest bırakılmasını yokuşta test ederek kaydırıp kaymayacağını görebilir ve fren tamponu mesafesinin uzunluğunu hissedebiliriz.Kısa fren mesafesi nispeten daha hassas ve daha güvenlidir.

Elektromanyetik fren, pil bittiğinde de manyetik freni kullanabilir, bu da nispeten daha güvenlidir.

6. Tekerlekli sandalye koltuğu sırt minderi

Şu anda çoğu üretici, yazın nefes alabilen ve kışın serin olan çift katmanlı sırt pedleri ile donatılmıştır.Koltuk arkası minderinin kalitesi esas olarak kumaşın düzlüğüne, kumaşın gerginliğine, kablolama detaylarına, işçiliğin inceliğine vb. bağlıdır. Yakından bakarsanız boşluğu bulacaksınız.

NingboBaichenağırlıklı olarak yaşlılar ve engelliler için elektrikli tekerlekli sandalye üretmektedir.

fvdfv

Tekerlekli sandalye çerçevesinin malzemesi, profesyoneller için yalnızca görünümden farkı tespit etmek zor değildir.

Tekerlekli sandalye kullanıcıları ne zamantekerlekli sandalye seçimiFarklı malzeme çerçevelerinin avantajlarını ve dezavantajlarını ve etkileyen faktörleri anlamaları gerekir.Herkes benzersizdir ve doğru çerçeve malzemesini seçmek onların benzersiz yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Elektrikli tekerlekli sandalyelerde kullanılan malzemelere göre demir, alüminyum alaşımı, karbon fiber olarak ayrılabilir.

vdfbg

Alüminyum alaşımlı tekerlekli sandalyeler hafifliği ve korozyon direnciyle öne çıkar

cdbfg

Demir spor tekerlekli sandalyeler düşük fiyat, güçlü sertlik ile karakterize edilir, ancak korozyon direnci yoktur

csdvf

Karbon fiber, %90'dan fazla karbon içeriğine sahip, yüksek mukavemetli ve yüksek modüllü bir fiberdir.Yüksek sıcaklık dayanımı, sürtünme direnci, elektriksel iletkenlik, termal iletkenlik, düşük yoğunluk, yüksek özgül mukavemet, yüksek özgül modül ve korozyon direnci özelliklerine sahiptir.Bu nedenle "siyah altın" olarak da bilinen karbon fiber, havacılık, demiryolu taşımacılığı ve diğer endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tekerlekli sandalyeler için ek aksesuarlar

Ayrıca firmamızın ek aksesuarları da bulunmaktadır.tekerlekli sandalyelerGünlük kullanımda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak.

Örneğin 30A büyük kapasiteli pil tekerlekli sandalyenizin daha uzun süre dayanmasını sağlayabilir, küçük kapasiteli 12A pil ise seyahatinizi daha rahat hale getirmek için uçağa getirilebilir.

sdcsdv

Paket ve Teslimat

1. Paket: Her kutuda bir elektrikli tekerlekli sandalye bulunmaktadır ve kutunun logosu özelleştirilebilir ve değiştirilebilir

2. Nakliye: Ekspres Yoluyla (DHL, FedEx, TNT, UPS), Deniz Yoluyla, Hava Yoluyla, Trenle

3. İhracat deniz limanı: Ningbo, Çin

4. Teslim süresi: Banka hesabımıza yatırıldıktan 20-30 gün sonra.

csdvdfv